KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012190

nr 1201 2190

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Skogsberg, 1915,60x80

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 september 2018
kl 19:32:42